Zásady ochrany osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře či kontaktováním uděluji v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění souhlas, aby společnost Apple Real s.r.o., podnikající pod obchodní značkou RE/MAX Star, zpracovávala a archivovala mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování, vytvoření obchodní nabídky a následného kontaktu.

Souhlas uděluji společnosti Apple Real s.r.o., IČ 29297354, sídlem Brno – Trnitá, Mlýnská 326/13, PSČ 602 00, zapsaná Krajským soudem v Brně, spisová značka 72038 C, kontaktní údaje: stars@remax-czech.cz , zaměstnancům této společnosti, fyzickým osobám podnikatelům, kteří podnikají pod obchodní značkou RE/MAX či doporučeným dodavatelům společnosti Apple Real s.r.o., se kterými společnost Apple Real s.r.o. spolupracuje za účelem splnění požadavků, kvůli kterým vás kontaktuji. Např. hypoteční makléř, za účelem zajištění financování koupě nemovitosti, fotograf za účelem vyfotografování nabízené nemovitosti, kameraman za účelem natočení promo videa nabízené nemovitosti, odhadce za účelem zpracování odhadu nemovitosti, účetní za účelem zpracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti či dani z nemovitosti eventuálně další dodavatelé, jejichž služby mám zájem využít.

 

Technický způsob zpracování dat

Vaše osobní údaje odeslané prostřednictvím kontaktního formuláře jsou uložené v CRM systému Business Booster, který je provozovaný společností Expanzia s.r.o., IČ: 24760111.

Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou. Udělení souhlasu je dobrovolné a jsem informován, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, žádat o vysvětlení, doplnění, opravu, a to prostřednictvím výše uvedených kontaktních údajů.